BRODERAD MATTA. Portugal 1900-talets sista fjärdedel. Ca 368 x 256 cm.

Benvit botten med diagonalt rutmönster. Bred huvudbård med polykroma blomster slingor.

Slitage, revor, fläckar, trampveck.

Lähtöhinta
5 000 SEK