PIEDESTAL, C. E Johansson AB, Stockholm, 1900-talets första hälft.

Mahognyfanér. I form av kolonn, på oktagonal fot. Numrerad 50765768. Plakettmärkt Höjd ca 95 cm.

Slitage, repor och nagg samt märken. Glipor. Missfärgning och fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK