BANKETT, smidesjärn, 1900-talets mitt.

Med genombrutna sidor, fast stoppad sits. Längd ca 47, bredd ca 31, höjd ca 41 cm.

Slitage, repor och nagg. Pigmentbortfall. Möjligen renoverad och kompletterad.

Lähtöhinta
1 800 SEK