BOKVERK, 3 volymer, "Svenska fåglar", MW. & F. von Wright, Stockholm 1927-1929.

Illustrerade. Helfranska skinnband

Bruksslitage, bokbanden med märken och repor. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
3 000 SEK