VÄGGLAMPA, mässing, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, modell 2484-2.

Justerbar ljusarm. Märkt Svenskt tenn, 2484-2. Höjd ca 60 cm.

Ej funktionstestad. Repor. Anlupen metall. Skärm med slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK