BARSKÅP, Youon & Co, Kina, modern tillverkning.

Skuret trä. Uppfällbart lock med barinredning. Välvd front. Bredd 73,5, djup 39,5, höjd 87,5 cm.

Slitage, repor, senare ifyllnad/bemålning.

Lähtöhinta
1 500 SEK