Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SOFFBORD, Folke Ohlsson, för Bodafors, daterad 1960.

Ek och teak. Rektangulär, med upphöjd kant vid långsidor, kopplade ben i kryss. Brännmärkt. Längd ca 154, bredd ca 60, höjd ca 54 cm.

Smärre slitage, mindre repor och märken/nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK