VÄGGLAMPOR, två par. "Jill", Perry King, Santiago Miranda & Gianluigi Arnaldi för Arteluce, 1990-tal.

Oval skärm i blå glasmassa, stomme metall med matterad yta. Längd ca 38 cm.

Smärre slitage, ytliga repor och märken. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK