SOFFBORD, Carl Malmsten, 1900-talets mitt.

Björk. Rutlagt mönster, avfasade hörn, brickmärkt. Längd 155 cm, bredd 66 cm, höjd 62 cm.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK