HÖRNSKÅP/BARSKÅP, 1950/60-tal.

Fanérat i teak. Tre lådor. Ett par skåpsdörrar med bakomliggande barinredning. Bredd 90, djup 57, höjd 122 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, fläckar samt repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK