SOCKERSKÅL, silver, Finland, 1899. Vikt: Ca 745 gram.

Löpande a la grecque-dekor, uppburen av ben krönt av tre bockhuvuden. Höjd: 26 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK