BESTICKSERVIS, 48 delar, silver, "Chippendale", GEWE, Eskilstuna, sent 1900-tal. Vikt ca 1980 g.

12 kaffeskedar, 12 bordsknivar med blad i rostfritt stål, 12 bordsgafflar, 12 bordsskedar.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK