TOALETTBORD, 1900-talets första hälft.

Målat. Uppsats med lådor samt spegel med fasettslipat glas. 5 lådor. Kanelerade ben. Beslag av mässing. Bredd 115. Djup 51. Höjd 137 cm.

Senare målning. Bitar av listverk saknas. Defekta lådor. Repor och märken.

Lähtöhinta
2 500 SEK