FÄLLBORD, 1700/1800-tal.

FÄLLBORD, 1700/1800-tal.

Utfällbar skiva på utdragbar fot. Sarg med snidad dekor. Rundad framben. Längd 106, bredd 51x2, höjd 77 cm.

Slitage, märken, sprickor.

Lähtöhinta
2 500 SEK