MATBORD, Piet Hein och Bruno Mathsson för Fritz Hansen.

Skiva av mörkbetsad mahogny. Spännbem. Märkt Design Piet Hein Fritz Hansen. Längd 180. Bredd 120. Höjd 70 cm.

Slitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
5 000 SEK