SERVIS, ca 90 delar, porslin, Hackefors, omkring 1900-talets mitt.

Cremefärgat gods. Handmålad gulddekor. tekanna, tillbringare, sockerskål, koppar med fat, assietter, tallrikar, djupa tallrikar, uppläggningsfat.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK