SKÅP, 1900-talets mitt.

SKÅP, 1900-talets mitt.

Björk och alm. Dörrar med skuren dekor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och lådor. Bredd 135. Djup 47. Höjd 126 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Något fläckad skiva. Ett beslag defekt. Ett ben med avslag. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK