ARBETSBORD, "Reform", Friso Kramer, Holland, 1963.

Skiva med överlägg i aluminium. Ben i svartlackerad metall. Märkt Ahrend Cirkel. Från T.H Eindhoven, Nederländerna. Formgiven på 1950-talet.Längd 140, bredd 70, höjd 75 cm.

Slitage. Märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK