ARBETSBORD, 1900-tal.

ARBETSBORD, 1900-tal.

Blå skiva i laminat, stomme i trä, benställning i metall. Längd 177, bredd 91, höjd 78 cm.

Slitage, blå skiva lössnat något i hörn. Märken.

Muut tiedot

Kommer från Manometerfabriken i Slussen innan de flyttade. Deras skylt sitter enligt uppgift fortfarande kvar i Slussen.

Lähtöhinta
3 000 SEK