BOKHYLLA MED VITRIN, Alf Svensson, 1900-talets andra hälft.

Teak. Överdel med vitrin. Mittendel med hyllplan. Underdel med dörrpar med bakomliggande hyllplan. Stämplad. Bredd 120. Djup 45. Höjd ca 180 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK