BORD, 1900-talets mitt.

BORD, 1900-talets mitt.

Teak. 2 utdragbara skivor. Längd 140. Bredd 90. Höjd 75 cm. Total längd 240 cm.

Repor och märken. Några fläckar. Några mindre kantavslag.

Lähtöhinta
2 000 SEK