VITRINSKÅP, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Rak form, två glasdörrar med bakomliggande hyllor. Längd 55, bredd 24, höjd 72. Skåp står på ej tillhörande benställning med kopplade ben.

Smärre slitage och rispor. Enstaka skador. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK