Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

HATTSTOCK, metall och trä, Allié Maillard, Paris, 1800/1900-tal, brickmärkt

Mätinstrument för hattar. Längd ca 32 cm, höjd ca 17 cm.

Slitage, skador.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift Rydholms herrekipering, Stureplan

Lähtöhinta
3 000 SEK