BORDSLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal.

Patinerad mässing. Dekor av bladverk. Skärm med glaspärlor. Höjd 33 cm.

Ej funktionstestad. Några repor. Senare elektrifiering.

Lähtöhinta
1 500 SEK