SPEGEL, möjligen Josef Frank för Svenskt Tenn.

Mässing, rektangulär med rundade hörn. Medföljande lösa ljusarmar. 91 x 70,5cm.

Bruksslitage. Repor. Anlupet glas. Saknar bakstycke.

Lähtöhinta
6 000 SEK