TOALETTBORD, 1900-talets andra hälft.

Lövträ. Tre lådor. Tredelad spegel. Längd 83, bredd 36, höjd 122 cm.

Bruksslitage, repor, stötmärken. Fläckar. En låda trög, går ej att stänga helt.

Lähtöhinta
1 500 SEK