BORDSLAMPA, Örsjö Industri AB, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Dekor av lindat läder. 2 ljuspunkter. Märkt med etikett Örsjö Industri AB. Höjd 60 cm.

Ej funktionstestad. Några repor. Skärm med slitage. Några fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK