Anders Zorn

(Ruotsi, 1860-1920)
Anders Zorn
(Ruotsi, 1860-1920)

BOK MED ETSNING AV ANDERS ZORN, "Ord och Bild", Wahlström & Widstrand, 1910.

Vid sid 128 etsning av Anders Zorn "Sommar", ej signerad, stämpelmärkt "Ord och bild 1910", bladstorlek ca24,5x16,5cm. Rött klotband.

Band med slitage och skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK