MATTA, Isfahan, ca 433x303 cm.

Röd botten med polykrom medaljong samt hörnornament. Bred huvudbård med blomsterbård.

Slitage, något smutsig, fläckar, lagningar, malskador.

Lähtöhinta
7 000 SEK