BORD, Louis Seizestil, 1900-talets mitt.

Bonat lövträ. Skiva av marmor. Beslag och listverk av mässing. Hylla. Längd 40. Bredd 30. Höjd 82 cm.

Skiva med sprickor och fläckar. Repor och märken. Något instabil.

Lähtöhinta
1 500 SEK