480280

ARMLÄNK, sterlingsilver, N. Westerback, Helsingfors, Finland, 1971. Vikt 33 g.

Genombruten dekor. Längd 20 cm.

Bruksslitage. Mindre lagning vid lås.

Lähtöhinta
2 500 SEK