STOLAR, 1+2, Erik Buck, Oddense Maskinsnedkeri A-S, Danmark, 1960-tal.

Stommar i teak. Sitsar klädda i galon.

Bruksslitage. Repor, märken och stötmärken. Hål i en sits. Något olika ytskikt på klädsel.

Lähtöhinta
2 000 SEK