AUTOGRAFER AV BOXARE, 5 st, främst Floyd Patterson och Ingemar Johansson.

George Scott på färgfoto, Stig Kreuger, Lennart Risberg på korrespondenskort och vykort. Bladstorlek 12 x 9 - 15 x 10,5 cm.

Slitage. Någon lätt gulnad, obetydliga fläckar.

Alkuperä - Provenienssi

Rolf Anderssons autografsamling påbörjad 1943.

Lähtöhinta
2 000 SEK