BOKHYLLA, Ferdinand Lundqvist, 1950/60-tal.

Teak, två dörrar med bakomliggande hyllinredning. Längd 191 cm, bredd 42 cm, höjd 162 cm.

Bruksslitage, senare bemålning, draglådor med skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK