SERIETIDNING, "Serietidningen Fantomen", nr 1, 1950.

Ca 2,5 x 17 cm.

Smärre slitage, enstaka kantskador samt reva. Gulnad. Ej fullständigt genomgången.

Lähtöhinta
4 000 SEK