SIDEBOARD, Sverige 1960-tal

SIDEBOARD, Sverige 1960-tal

Fanerat med jakaranda. Inredning med hyllplan samt lådor. Märkt LW Made in Sweden. Höjd 83, längd 180, bredd 42,5 cm. Nyckel medföljer. Nyckel finns.

Smärre slitage och repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK