SOFFBORD, Johannes Andersen, tillskriven, 1900-talets andra hälft.

Teakfanerat. Oregelbunden form. Längd ca 156, bredd 74, höjd 52 cm.

Bruksslitage, smärre repor. Troligen senare brickmärkning, ej tillhörande

Lähtöhinta
4 000 SEK