SATSBORD, 3 delar, Bodafors, Bertil Fridhagen, 1950-tal.

Teak. Längd 45-60, bredd 33,5-40, höjd 47-50 cm. Märkta

Bruksslitage. Repor. Märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK