No I 1930-1952.
No II 1953-1963.
No III 1964-1969.
No IV 1969-1972.
No V 1972-1975.
No VI 1976-1981.
Tre av böckerna med kassett.
Innehållande litografier. Ej signerade.
Ej genomgånget.