FISKBESTICK, 24 del, silver, sachsisk modell, svenska kontrollstämplar. Vikt ca 1280 gram.

12 gafflar samt 12 knivar med silverblad. Längd ca 18 respektive 19,5 cm.

Smärre slitage, ytliga repor. Mindre anlupet.

Lähtöhinta
3 000 SEK