GOLVLAMPA, "Studio", Jo Hammerborg, Fog & Mörup, Danmark

Vitlackerat metallstativ på rund fotplatta. Ställbar skärm. Höjd ca 125 cm.

Slitage, repor och avskavningar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK