PARTI SILVER, 7 delar, bl.a. GEWE Malmö, 1969. Vikt ca 1221 gram.

Bricka, längd 21. Skålfat, längd ca 16 cm. Skål med lock, höjd 9. Skål utan lock, höjd 5, 3 olika kannor, höjd 7,5-18 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK