REKLAMSKYLT. 1900-talets första hälft.

Lackerad plåt och neonrör. I form av bokstaven A. Bredd 60, djup med neonrör ca 18, höjd 61 cm.

Slitage, rost, skadat neonrör. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK