BÄGARE, 2 st samt SKÅL, silver. Bl a CG Hallberg Stockholm 1935. Tot ca 660 g.

Dekor av bl a treklöver, höjd 9-21 cm.

Samtliga med gravyr. Repor, slitage, bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK