AMPEL, jugendstil, modern tillverkning.

Rund form, dekor av glasmosaik. Monterad elektrisk ljuskälla. Diameter ca 46 cm.

Slitage, repor och märken/nagg. Mindre skador. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK