Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

BORD, sengustavianskt, tidigt 1800-tal.

Mahognyfanerad. Halvmåneformad, utvikbar skiva. Längd 37 (+37), bredd 74,5, höjd 78 cm.

Slitage, ställvis repor, fläckar.

Lähtöhinta
6 000 SEK