BORDSLAMPA, glas, Murano, 1900-talets andra hälft.

Stomme i grön glasmassa. Höjd ca, endast stomme, ca 42,5 cm.

Slitage, repor och nagg/märken. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK