LJUSSTAKE, stengods, Lisa Larsson unik.

Glaserad, Form av sjöorm. Signerad Lisa L Sweden 1992. Höjd 18 cm

Möjligen någon smärre repa. Fiskstjärt med obetydligt nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK