Art Déco

Art Déco

BYRÅ, art deco, 1900-talets första hälft.

Betsad björk och rotfaner. Beslag av mässing. 2 lådor. Svärtad dekor. Bredd 76. Djup 42. Höjd 74 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK