SOFFBORD, Finn Krogh, Danmark, 1960/70-tal.

Trästomme, glasskiva, underliggande motiv i relief. Längd 135, bredd 85, höjd 53 cm.

Slitage, ställvis repor, märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK